Folie grzewcze Red Snake

Magazynuj energię
i oszczędzaj

Czym jest Red Snake?

System grzewczy Red Snake bazuje na niezwykle cienkiej folii grzewczej zbudowanej z zalami­nowanego włókna węglowego. Taka budowa gwarantuje żywotność ponad 50 lat, brak serwisów i sprawność bliska 100%. Połączenie systemu Red Snake z własną elektrownią słoneczną pozwala ogrzewać dom bezkosztowo. System grzewczy Red Snake ogrzewa pomieszczenia podczerwienią. To przyjemne ciepło znamy z kąpieli słonecznych czy wieczorów przy kominku. Należy zauważyć, że system Red Snake zapewnia komfort cieplny przy temperaturze powietrza o 2-3 stopnie niższej niż w systemach opartych na grzejnikach konwekcyjnych.

Dlaczego Red Snake?

Rozwój technologii budowlanych w ostatnich latach sprawił, że dzisiejsze domy mają znacznie mniejsze zapotrzebowanie na ciepło niż kilka czy kilkanaście lat temu. Budując dom energooszczędny, który rocznie zużywa 60kWh/m2 lub mniej, koszty ogrzewania bez względu na zastosowaną technologię będą niskie.

Jak używać?

Folie grzewcze systemu Red Snake mogą być zamontowane w podłodze, w ścianie lub na suficie. W każdym przypadku system działa z taką samą wydajnością. Dzieje się tak dlatego, że podczerwień w odróżnieniu od ciepłego powietrza w systemach konwekcyjnych, rozchodzi się równomiernie w każdym kierunku.

Nasze realizacje

Nasz zespół
pomoże Ci dobrać system grzewczy
dla Twoich potrzeb!