Wizualizacja łazienki

REGULAMIN WIZUALIZACJI ŁAZIENEK

Ekodomy24.pl

1. Wizualizacja wykonywana jest wyłącznie dla pomieszczenia łazienki z płytek dostępnych w ofercie sprzedaży w salonie Ekodomy24.pl.

2. Koszt wizualizacji to 300zł, jednak po zakupie materiałów budowlano – wykończeniowych (płytki, urządzenia sanitarne, kleje do płytek, fugi itp.) kwota ta zwracana jest w formie rabatu przy finalizacji zamówienia.

3. Kwota 300 zł dotyczy jednego pomieszczenia, za każde następne pomieszczenie zadatek wzrasta o wielokrotność pomieszczeń.

4. Klient zobowiązany jest do podania (najlepiej w formie graficznej – schematyczny rysunek) wymiarów łazienki i wpłaty zadatku. Klient zobowiązany jest do dostarczenia układu i dokładnych wymiarów łazienki, oraz wybrania zestawu płytek .

5. Projekt wykonywany jest w ciągu 2-3 dni od wpłaty zadatku i podania wszystkich wymiarów pomieszczenia.

6. Wszystkie projekty wysyłane są na adres email podany przez klienta.

7. Wizualizacja może być wykonane w maksymalnie 3 wariantach. Poprzez to rozumie się np.: w wariancie 1 zastosowanie wanny, w wariancie 2 prysznic w wykończeniu chrom, a w wariancie 3 prysznic w wykończeniu złotym LUB w wariancie 1 zastosowanie płytek kolekcji A, w wariancie 2 zastosowanie płytek kolekcji B, w wariancie 3 zastosowanie płytek kolekcji B z dekorem.

8. Wizualizacja nie zawiera opracowania technicznego.

9. Wizualizacja pokazuje koncepcję ułożenia płytek oraz urządzeń sanitarnych w łazience.
Wizualizacja nie jest projektem.

10. Po zaakceptowaniu wizualizacji, projektant wyliczy szacunkową ilość płytek , ilość płytek zaokrąglana jest do pełnych paczek . Klient powinien zweryfikować ilość płytek ze swoim wykonawcą przed ich zakupem.

11. Wpłacenie zadatku jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tel.: 502 622 815
biuro@ekodomy24.pl